Advokátní kancelář - Mgr. Vladimír Hyský, Praha 1, Chomutov

Reality - nákup, prodej, převod, pronájem

Naše advokátní kancelář úspěšně poskytuje právní služby již od roku 1995. Tyto dlouholeté zkušenosti pak uplatňujeme při zajištění kvalifikovaného právního servisu pro správce realit, realitní kanceláře i pro jednotlivé vlastníky.

Poskytujeme kompletní právní servis pro nákup, prodej, darování, převod i pronájem bytů, nebytových prostor a jiných realit, včetně zpracování veškeré listinné dokumentace.

Zajišťujeme bezpečnou advokátní úschovu peněz, podpořenou pojistným krytím na zvláštním úschovním účtu u renomované banky i další související poradenství v oblasti daňové problematiky a financování realit.

Řešíme také proces převodu vlastnictví realit zatížených exekucí, insolvencí nebo jinou právní vadou, včetně zastupování před soudy všech stupňů bez nutné osobní účasti klienta.

Advokátní kancelář poptává pro své klienty nové reality do nabídky realitního portfolia v oblasti Praha a Chomutov, určené pro nákup, prodej, převod i pronájem.

Nabídky realit laskavě směřujte prostřednictvím uvedených kontaktů advokátní kanceláře. O možném zařazení realit do seznamu budete obratem vyrozuměni.

Kontrola a sepsání smluv

Poskytujeme komplexní právní služby při kontrole a sepisu všech druhů smluv. Smlouvy je možné zkontrolovat i online.

více informací

Kontaktujte nás:

mobil:
+ 420 602 415 867
e-mail:
akhysky@akhysky.com